DUCHY I ZJAWY www.duchy-zjawy.pun.pl

Tutaj dowiesz się lub możesz udzielić informacji o rzeczach paranormalnych - duchach, zjawach.


#1 2012-03-16 22:50:06

justi186

Mała duszyczka

Zarejestrowany: 2012-03-16
Posty: 1

moje spotkania z duchami

1 historia.
4 lata temu w wakacje przed dwunasta w nocy wracalam z siastra od kolezanki, postanowilismy przejsc cmentarzem do domu bo krotsza droa jest.Gdy wchodzilismy na teren cmentarza siostra zauwazyla starszego pana ubranego na bialo ja go nie zauwazylam.Siostra bardzo bala sie isc ale namowilam ja zebysmy przesly przez te cmentarz do domu.Jak weszlysmy na cmentarz troce dalej to zauwazylysmy starsza pania ubrana na bialo przy grobie byla z 15 m przed nami.odwrucilam siedoslownie na chwilke do siostry i jak pozniej spojrzalam sie w tamta strone gdzie stala ta pani nie wiem jakim cudem ale byla z 2 metry przed nami.Wybieglysmy z cmentarza....

2 historia.
Pewnej nocy gdy juz spalam moj chlopak mnie obudzil i sie pytal czy slyszalam jakby ktos chodzil po pokoju.Nie slyszalam tego,ale pochwili uslyszalam jakby ktos grzebal w papierach.Ze strachu az zapalilam swiatlo i nic nie slyszalam.

3 historia.
Ciocia moja zawsze straszyla moja siostre ze bedzie ja straszyc gdy umrze.Po paru latach gdy cicocia zmarla zaczelo nas traszyc.Minol 1 dziec gdy dowiedzalysmy sie gdy ciocia zmarla zaczelo nasz straszyc ale na poczatku nie wiedzialysmy ze nas straszy poniewaz w pokoju byly dwa lozka i lezalysmy kawalek dalej od siebie. Cos zaczelo stukac,myslalam ze to siostra.Gdy zaczelo mnie to denerwowac to zwrocilam jej uwage zeby nie stukala, a jak sie okazalo to nie ona.Siostra myslala ze to ja, ze strachu polozylysmy sie razem do lozka ze strachu.

Teraz napisze wam co sie jeszcze przydarzylo w moim domu. Cos chuchalo mojej siostrze w twarz,poczulam zimno na nogach gdy juz sie rozgrzalam pod koldra ,same ruszaly mi sie adidasy,mojej siostrze przydarzylo sie spadlo jej zdjecie kolo luzka sprawdzalysmy czy to bylo mozliwe zeby spadlo kolo jej lozka to zdjecie ale nie bylo to mozliwe zwalalysmy z calych sil ale nie dolecialo za kazdym razme tak daleko....pOZDRAWIAM.

Offline

 
Gorąco polecam stronę www.duuchy.blog.onet.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.duchy-zjawy.pun.pl